Posiadamy miejsca noclegowe w 24 pokojach standardowych oraz ekonomicznych od 1 do 5 osobowych, wszystkie wyposażone w łazienki i TV , oraz dostęp do bezprzewodowego internetu (wi-fi). 

  

Pokoje ekonomiczne - pokoje o mniejszym metrażu, preferowane głównie przez gości  będących w podróży, szukających noclegu na jedną noc.


Pokoje standardowe - oferujące większą, komfortową przestrzeń dla pobytu na dłuższy okres.


Obiekt położony w dzielnicy Ujazd Zgorzelca, 1km od centrum, 1,5km od przejścia granicznego Zgorzelec-Goerlitz i 5km od przejścia Jędrzychowice-Ludwigsdorf przy trasie A4.


    Usytuowanie obiektu jest idealnym rozwiązaniem dla gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych poszukujących komfortowego noclegu. Planujących wizytę biznesową               w Zgorzelcu , dla rodzin zamierzających zwiedzać okolice bliższą i dalszą jak i tych którzy podróżują "na zachód".


    Lokalizacja naszego obiektu to doskonała baza wypadowa do turystycznie atrakcyjnych miejscowości takich jak: Berlin (224km 2h50), Drezno (113km - 1h16), Jelenia Góra (68km 1h 10), Liberec (51km 1h 05), Praga 175km, Wrocław (165km 1h40).